When you choose concrete transport, you need to offer your price for it.

In the detail of concrete transport Click on the button "Add your offer" in the right corner and fill your offer and dates of pick-up and delivery which suits you.

Besides pick-up and delivery dates you will add the date until your offer is valid. We are aware that cars are not free for ever so we will give you the option to have your offer time-limited. A shipper will see this limitations and he accept this and decide on that facts.

When the price offer will be accepted by a shipper, you will immediately get the email with all needed details and confirmation.

Když si vyberete konkrétní přepravu, která se vám líbí, je načase nabídnout vaši cenu za ní.

V detailu u konkrétní přepravy klikněte na tlačítko "Nabídnout cenu" v pravém horním rohu a pak už jen vyplňte cenu a termín nakládky a vykládky, který je za vás možný.

Kromě termínů náklady a vykládky zadáte také do kdy je vaše nabídka platná. Jsme si vědomi, že vozidla nejsou volná pořád a proto vám dáváme možnost, mít nabídku časově omezenou. Odesílatel toto omezení vidí a zahrnuje jej při rozhodování o akceptaci přepravy. 

Jakmile odesílatel vybere vaši nabídku, obdržíte ihned email s veškerými dalšími informacemi ohledně přepravy společně s potvrzením o přijetí.

Našli jste odpověď?